Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Sierpień 2017Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska22742871,73
Struktura organizacyjna170325,28
Urząd Miejski484705,66
Rada Miejska w Środzie Śląskiej190330,00
Dom Kultury105180,39
Biblioteka Publiczna109169,18
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej306343,89
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"101395,31
Ośrodek Sportu i Rekreacji233186,43
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych210263,11
Jednostki pomocnicze67134,43
Prawo lokalne198355,93
Aktualności8191194,57
Przetargi30173900,55
Informacje wyborcze69155,39
Rejestry i ewidencje122156,42
Nie udostępnione w BIP6294,70
Rejestr zmian465364,57
Instrukcja obsługi5792,27
Redakcja134212,54
Statystyka odwiedzin59104,27