Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Maj 2018Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska21032923,31
Struktura organizacyjna205323,77
Urząd Miejski459709,89
Rada Miejska w Środzie Śląskiej174331,10
Dom Kultury81176,44
Biblioteka Publiczna82167,52
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej219347,68
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"115380,11
Ośrodek Sportu i Rekreacji109186,98
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych201266,50
Jednostki pomocnicze79134,40
Prawo lokalne262361,71
Aktualności12341231,98
Przetargi34774009,98
Informacje wyborcze100153,63
Rejestry i ewidencje95158,09
Nie udostępnione w BIP8397,05
Rejestr zmian433388,79
Instrukcja obsługi5391,95
Redakcja170215,43
Statystyka odwiedzin69103,13