Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Kwiecień 2017Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska38742824,33
Struktura organizacyjna294323,45
Urząd Miejski725700,66
Rada Miejska w Środzie Śląskiej299327,25
Dom Kultury120179,95
Biblioteka Publiczna118168,35
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej285341,42
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"214401,10
Ośrodek Sportu i Rekreacji147183,03
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych400259,23
Jednostki pomocnicze132133,29
Prawo lokalne372353,25
Aktualności15691179,58
Przetargi47693867,60
Informacje wyborcze145154,63
Rejestry i ewidencje164154,98
Nie udostępnione w BIP11092,36
Rejestr zmian777352,51
Instrukcja obsługi7690,61
Redakcja229208,40
Statystyka odwiedzin96102,35