Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Marzec 2017Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska41542803,41
Struktura organizacyjna324322,72
Urząd Miejski788698,28
Rada Miejska w Środzie Śląskiej300326,40
Dom Kultury137179,91
Biblioteka Publiczna124168,23
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej283341,14
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"188401,64
Ośrodek Sportu i Rekreacji143182,81
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych315256,91
Jednostki pomocnicze122132,91
Prawo lokalne338351,94
Aktualności17591171,84
Przetargi47553845,45
Informacje wyborcze120154,41
Rejestry i ewidencje148154,49
Nie udostępnione w BIP12091,83
Rejestr zmian642346,28
Instrukcja obsługi10790,45
Redakcja236207,33
Statystyka odwiedzin111101,99