Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Luty 2017Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska25972776,14
Struktura organizacyjna216321,71
Urząd Miejski546694,60
Rada Miejska w Środzie Śląskiej199325,60
Dom Kultury106179,73
Biblioteka Publiczna100168,14
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej235340,74
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"168402,86
Ośrodek Sportu i Rekreacji107182,72
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych187255,45
Jednostki pomocnicze94132,65
Prawo lokalne254350,82
Aktualności9021160,62
Przetargi32683821,18
Informacje wyborcze74154,34
Rejestry i ewidencje96154,04
Nie udostępnione w BIP7391,14
Rejestr zmian502341,25
Instrukcja obsługi5389,95
Redakcja167206,19
Statystyka odwiedzin65101,49