Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Paźdźiernik 2017Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska21322885,76
Struktura organizacyjna146324,24
Urząd Miejski380705,67
Rada Miejska w Środzie Śląskiej178330,04
Dom Kultury76179,54
Biblioteka Publiczna75168,70
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej205345,47
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"103391,59
Ośrodek Sportu i Rekreacji99186,22
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych195264,47
Jednostki pomocnicze62134,05
Prawo lokalne225356,23
Aktualności8371198,41
Przetargi29953920,66
Informacje wyborcze52154,57
Rejestry i ewidencje99156,53
Nie udostępnione w BIP6194,87
Rejestr zmian380370,61
Instrukcja obsługi4292,00
Redakcja140212,77
Statystyka odwiedzin38103,80