Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Grudzień 2017Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska16112892,93
Struktura organizacyjna155323,83
Urząd Miejski362705,77
Rada Miejska w Środzie Śląskiej157331,25
Dom Kultury46178,15
Biblioteka Publiczna66167,92
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej158346,09
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"95387,86
Ośrodek Sportu i Rekreacji75185,71
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych142264,63
Jednostki pomocnicze72133,81
Prawo lokalne197357,14
Aktualności7481201,53
Przetargi30083942,36
Informacje wyborcze44153,81
Rejestry i ewidencje163157,47
Nie udostępnione w BIP6895,21
Rejestr zmian394377,33
Instrukcja obsługi3591,61
Redakcja92212,36
Statystyka odwiedzin32103,08