Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Czerwiec 2017Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska41952862,09
Struktura organizacyjna326326,81
Urząd Miejski782706,35
Rada Miejska w Środzie Śląskiej383331,21
Dom Kultury151181,29
Biblioteka Publiczna153169,76
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej334343,34
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"213399,39
Ośrodek Sportu i Rekreacji191184,80
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych382263,25
Jednostki pomocnicze135134,88
Prawo lokalne388357,16
Aktualności17381191,82
Przetargi44743890,95
Informacje wyborcze175156,11
Rejestry i ewidencje188156,76
Nie udostępnione w BIP14294,74
Rejestr zmian645360,09
Instrukcja obsługi10692,50
Redakcja238212,81
Statystyka odwiedzin126104,40